biz kimiz.jpg

BİZ KİMİZ

Faaliyetlerine 2003 yılında  başlayan Emir Yapım İnşaat San. ve Tic. A.Ş.  inşaat, gayrimenkul ve mimari tasarım sektörlerinde faaliyet gösteren, kuruluşundan itibaren özverili, titiz ve çizgi üstü standartları yaşam standardı olarak benimseyen ve kendini sürekli yenileyerek geliştiren Emir Yapım İnşaat, güçlü teknik kadrosu, kaliteli üretim ve nitelikli işçiliği sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat projelerinin aranılan firmalar arasında yoluna hızla devam etmektedir. 

Emir Yapım İnşaat bugüne kadar tamamladığı projelerle nitelikli konutlar inşa etmiş ve bu projelerin bir çoğunda hızlı satış ve yüksek talep görmesinin haklı gururunu yaşamıştır.

  Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Emir Yapım İnşaat, özellikle büyük ölçekli konut projelerinde yenilikçi bir firma olmayı başarmıştır. Varlık nedenimiz olan müşterilerimizin önceliklerine saygı, müşterilerimiz için güvenli yapılar, mekanlar ve iş ortaklıkları ile, çalışanlarımızın EMİR YAPIM İNŞAAT’ta çalışıyor olmaktan gurur duymaları, Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer almayı sürdürmek, çağdaş ve modern Türkiye imajının oluşturulmasına katkıda bulunan firmamızın temel değerleri olmuştur.